Získajte viac!
CorpFlow nie je len CRM…

CorpFlow aj pre Vašu firmu? Áno. Vždy dostupné online nástroje pre správu firemnej agendy a procesov sú dostupné pre všetkých a všade bez obmedzení.

Našim klientom sme pomohli nielen zjednotiť bežne zaužívané programy a nástroje pod jeden prehľadný online nástroj ale aj zefektívniť prácu medzi nimi a vizualizovať údaje a dáta do prehľadných reportov. Ako?

Corpflow by CREBISO

Všetko čo potrebujete na jednom mieste. Obchodné prípady, projekty, klienti, kontaktné osoby, dochádzka, online absencie, reklamácie, úlohy, výkazy prác a času, evidencia faktúr, schvaľovanie dokumentov, správa vozového parku + GPS, rezervačný systém - termíny, eshop a iné..

Žiadne len "prispôsobenie"?! Individuálna konfigurácia..nehovoríme len o zmene farby alebo o nastavení používateľov a práce s a vašou agendou..

Áno aj tu získate našu plnú podporu pri nastavení ale klientom sme priniesli vlastný online nástroj, ktorý od prvého spustenia nastavujeme a konfigurujeme vždy na konkrétnu firmu. Takto vieme zabezpečiť plnohodnotné a funkčné riešenie, ktorým nielen pomáhame zefektívňovať prácu ale individuálnou konfiguráciou vieme zapracovať Vaše predstavy alebo vytvoriť nový modul presne podľa Vašej požiadavky.

  • Základný balík CorpFlow vrátena základného cloud riešenia nevyhnutného pre chod aplikácie.
  • Balík modulov pre efektívnu správu firemných procesov a agendy: Projekty - zákazky, CRM - Klienti a Kontaktné osoby, Úlohy, Výkaz prác, Dochádzka, Online absencie, Reporty.
  • Aká je cena? Na základe požiadavky a špecifikácie Vám na mieru vytvoríme cenovú ponuku implenentácie. Mesačný poplatok prenájmu CorpFlow basic je od 245,- EUR / mesačne.