Poriadok v termínoch
a plánovaní

/h2>

Získajte poriadok v plánovaní termínov vyšetrení, objednávaní pacientov..,. Náš rezervačný systém je súčasťou modulárneho riešenia CorpFlow, vďaka ktorému nezabudnete na žiaden termín, získate prehľad a poriadok v počte úkonov ale aj v ich plánovaní a rýchlo a jednoducho ušetríte na čase, ktorý ste museli venovať manuálnej evidencii.

Rezervačný systém obsahoval:

  • základný balík CorpFlow vrátane základného cloud riešenia nevyhnutného pre chod aplikácie
  • CMS pre správu obsahu internetovej stránky
  • Správa rezervácií, Rezervačný kalendár, SMS a Email notifikácia, Platba kartou
  • Vonkajšia časť rezervačného systému - Objednávka

Corpflow Rezervacie

Pre nášho klienta sme aplikovali internú časť rezervácie z pohľadu recepcie, kde si evidujú ambulancie, výkonu, určujú dostupné termíny a zároveň menia ich dostupnosť. Rýchlo a jednoducho dokážu reportovať prehľad pacientov, počet realizovanych zákrokov, ich platby ako aj získavanie spätných informácií.

Žiadne čakanie na vyšetrenie! Rezerváčný systém s SMS notifikáciou, platbami kartou možnoťou vytvorenia modernej a plne responzívnej internetovej stránky

Pre pacientov sme spustili vonkajšiu rezervačnú časť pre ambulantný výkon, s možnosťou rezervácie / potvrdenia termínu, platby za výkon prostredníctvom platobnej brány ako aj potvrdzujúci email s dokumentom nevyhnutným pre vyšetrenie, ktoré nikdy nemeškajú. Pripomienkovanie prostredníctvom SMS brány s možnosťou zmeny jazyka a textu podľa potreby.

Názorný príklad:
Klient prevádzkuje kliniku jednodňovej chirurgie, plánované operácie a objednávky sa realizovali cez recepciu, online marketing bol zabezpečený externou agentúrou zabezpečujúcou Google a FB podporu.

Riešenie CorpFlow:

  • Klientovi sa vytvorila nová internetová stránka, ktorá odzrkadľovala požiadavky pre všetky výkony realizované na klinike. Pre automatizáciu procesu objednávania sa klinike na mieru implementoval rezervačný systém s možnosťou hromadných objednávok na zvolený čas (požiadavka pre aplikovanie predmetného výkonu) s automatizovanými pripomienkami SMS notifikácií v určenom jazyku (PL, HUN, ENG, SK) a zároveň platby kartou pri rezervácií termínu.
  • Google kampane sa zoptimalizovali zo 60% na 97%
  • Pri zvýšenej návštevnosti a konverziách v spolupráci s MircoPage stránkami pre špecifické služby sa nielen zefektívnil celý proces ale náklady klesli o viac ako 40%.
  • Aká je cena? Na základe požiadavky a špecifikácie Vám na mieru vytvoríme cenovú ponuku implenentácie. Mesačný poplatok prenájmu CorpFlow basic je od 245,- EUR / mesačne.