Online predaj
bez obmedzení

/h2>

CorpFlow poskytuje komplexný nástroj pre Váš Online predaj. Našim klientom sme priniesli plnohodnotné a moderné riešenie pre správu E-shopu s možnosťou základného dizajnu prípadne dizajnu na mieru bez obmedzení na počty položiek. Platba cez platobnú bránu alebo na dobierku? Žiaden problém zmeniť si , alebo konfigurovať rôzne spôsoby platieb, dopravy, kategóri či zľavy.. CorpFlow Eshop je v základe pripravený pre mobilné zariadenia a SEO s možnosťami prepojení na tretie strany napr. konfigurácia na účtovný online systémProfit365 prípadne iné..

Eshop obsahuje:

  • základný balík CorpFlow vrátane základného cloud riešenia nevyhnutného pre chod aplikácie;
  • CMS pre správu obsahu internetovej stránky;
  • Správa eshopu: Produkty, Objednávky, Zľavy, Výrobcovia, Kategórie, Doprava, iné..
  • Základné grafické prevedenie alebo na mieru vytvorený dizajn.

Corpflow Rezervacie

V rámci jednej aplikácie si CorpFlow kedykoľvek môžete podobne ako naši klienti, rozšíriť o správu procesov a agendy celej firmy ( Projekty - zákazky, CRM - Klienti a Kontaktné osoby, Úlohy, Výkaz prác, Dochádzka, Online absencie, Reporty, prípadne iné..) alebo vám nakonfigurujeme vlastný modul - požadovanú funkčnosť na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Predávať viac? Moderný a funkčný eshop bez obmedzení s marketingovou podporu..

Názorný príklad:
Firma prevádzkovala základný eshop vytvorený na Wordpresse (iný klient napr. E-shope CMS taktiež od tretej strany ako OpenSource) v základnom grafickom prevedení bez spracovania peknej a interaktívnej grafiky, bez správneho SEO a mobilnej verzie, ktorá je nevyhnutná pre Google vyhľadávač, bez prepojenia na účtovníctvo.

Riešenie CorpFlow:

  • Vytvorenie Eshop - na mieru, grafický dizajn podľa požiadavky.
  • Nastavenie a konfigurovanie VisioFlow Eshop podľa špecifikácie, zľavy na produkty, kategórie, filter.
  • Nastavenie responzivity pre obrázky a obsah, doplnenie SEO.
  • Poskytnutie podpory pre online marketing (google search, google analytics, Google Adwords..) kampane s priebežnou správou kampaní, vyhodnotením a podporou.
  • Podľa špecifikácie a požiadavky bola cenová ponuka: 145,- EUR / mesačne pre prevádzku a správu eshopu, 750,- EUR doplnkové zmeny na dizajne (jednorázová platba) a 250,- EUR / mesačne za správu kampani - Google Adwords a Google Analytics.